Idealny catering na firmowe spotkania

Wbrew pozorom służbowe delegacje wiążą się nie tylko z omawianiem bieżących spraw i przyszłych projektów. To także świetna okazja do nawiązania nowych znajomości i przedstawienia swojej firmy z jak najlepszej strony. Dlatego warto zadbać o to, by wszyscy goście byli zadowoleni. Jednym z najważniejszych czynników, który o tym decyduje, jest oferowany poczęstunek.

Jak trafić w gust wszystkich osób?

Na firmowe spotkania zazwyczaj przyjeżdżają osoby z różnych miast, które mają inne preferencje i gusta. Z tego powodu bardzo trudno jest wybrać kuchnię, która spodoba się wszystkim zaproszonym. Dobrym wyborem nie będzie także zamówienie cateringu, który oferuje dania każdego możliwego rodzaju. Często dzieje się tak, że jeśli catering service posiada niezwykle bogate i różnorodne menu, to smak tych potraw nie zawsze jest idealny.

Podczas takich delegacji warto postawić na proste, tradycyjne dania. Nie jest to czas na wzbudzanie zachwytu orientalnymi przysmakami, ponieważ nie każdemu mogą one smakować. Jeśli nie wiesz, jakie tradycyjne dania powinna serwować dobra firma cateringowa kraków posiada wiele tego typu usług, których menu jest dobrane pod spotkania biznesowe – zobacz. Możesz przejrzeć kilka z nich, by zobaczyć, co warto wybrać.

3 cechy cateringu godnego uwagi

Każda firma cateringowa stara się zaprezentować z jak najlepszej strony, ale przed dokonaniem wyboru warto pamiętać, że nie wszystkim można wierzyć na słowo. Z tego powodu dobrze jest samodzielnie skontrolować kilka szczegółów, które decydują o jakości serwowanych potraw oraz o tym, czy oferowana usługa jest warta swojej ceny. Czas poznać najważniejsze z nich:

  • smak i estetyka – nawet jeśli zobaczysz na stronie piękne zdjęcia potraw, o wiele bezpieczniej będzie umówić się na spotkanie i samodzielnie przetestować smak serwowanych dań,
  • cena – cena zazwyczaj świadczy o jakości używanych produktów, a także o umiejętnościach kucharzy. Z tego powodu na cateringu nie zawsze opłaca się oszczędzać. Wybierając najtańszą opcję, ryzykujesz, że potrawy nie będą zbyt świeże i smaczne,
  • terminowość – podczas spotkania biznesowego nie powinno się dopuścić do sytuacji, w której posiłek nie pojawi się o odpowiednim czasie. Choć ciężko jest sprawdzić terminowość danej firmy przed złożeniem zamówienia, warto przeczytać w Internecie opinie wcześniejszych klientów lub poprosić znajomych o polecenie cateringu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *