Skórzane teczki na dokumenty

Dyrektor szkoły to zawsze prestiżowe stanowisko i osoba je sprawująca musi odpowiednio się prezentować. Kwestia ta nie dotyczy tylko ubioru, ale i drobnych dodatków, których używa się na co dzień. Dyrektor czy dyrektorka nie może biegać z plecakiem, czy reklamówką w ręku, bo wyglądałoby to niepoważnie.

Teczka nieodłącznym elementem pracy w szkole

Po pierwsze muszą utrzymać porządek wśród uczniów i zapobiegać wszelkim problemom i konfliktom. Po drugie są zobowiązani nadzorować pracę grona nauczycielskiego i rozmawiać z rodzicami uczniów, gdy zajdzie taka konieczność. Po trzecie zmagają się z wieloma sprawami administracyjnymi, które wiążą się z wypełnianiem setek papierów i dokumentów. By utrzymać porządek wśród zgromadzonych pism i rozporządzeń posługują się segregatorami, teczkami na dokumenty i foliowymi koszulkami.

teczki na dokumenty

Jakie teczki na dokumenty wybierają nauczyciele i pracownicy oświaty?

Jako że są najwyżsi rangą, to muszą dawać przykład. W związku z tym większość z nich decyduje się na skórzane teczki na dokumenty. Za ten rodzaj teczek należy zapłacić od 200 do 400 złotych, gdyż są to produkty z wyższej półki cenowej. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, iż są bardzo wytrzymałe i pojemne, a przy tym dodają odrobinę powagi i szyku, który na tym stanowisku jest niezbędny.

Comments are closed.